Wydawca treści Wydawca treści

Rezerwacje obiektów edukacyjnych

Działalność edukacyjna Nadleśnictwa Międzyrzecz  kierowana jest przede wszystkim do zorganizowanych grup dzieci, młodzieży i dorosłych.

Pracownicy nadleśnictwa prowadzą bezpłatne zajęcia edukacyjne na ścieżce dydaktycznej "Głębokie" oraz w izbie edukacji leśnej zlokalizowanej przy siedzibie nadleśnictwa. Z przyczyn organizacyjnych wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie oraz ustalenie treści i terminu prowadzonych zajęć.

W celu uzyskania informacji lub dokonania rezerwacji, zainteresowane osoby proszone są o kontakt: miedzyrzecz@szczecin.lasy.gov.pl lub tel. +48 95 741 23 66.

Na terenie obiektów edukacyjnych Nadleśnictwa Międzyrzecz, z uwagi na aktualną sytuację spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19) wszystkie osoby są obowiązane do dezynfekcji rąk przy wejściu na obiekt.
Informujemy, że obiekty edukacyjne Nadleśnictwa Międzyrzecz w obecnej sytuacji spowodowanej COVID-19, będą udostępniane nie częściej niż co 5 dni.

UWAGA!
Na czas trwania pandemii COVID-19 wprowadzone zostały dodatkowe regulacje dotyczące udostępniania obiektów edukacyjnych na terenie nadleśnictwa, określone Decyzją nr 13 Nadleśniczego Nadleśnictwa Międzyrzecz (tekst Decyzji dostępny w materiałach do pobrania).

Dokumenty dotyczące rezerwacji obiektów edukacyjnych Nadleśnictwa Międzyrzecz zamieszczono poniżej w materiałach do pobrania oraz w załącznikach na stronie https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-miedzyrzecz/wystapienia-komunikaty-i-ogloszenia