Sprzedaż drewna Sprzedaż drewna

Sprzedaż drewna.

Tutaj dowiesz się jakie są możliwości zakupu drewna w Nadleśnictwie, zdobędziesz niezbędne dane oraz kontakty. W sezonie świątecznym pojawi się również wiadomość o sprzedaży choinek. Z uwagi na brak szkółki leśnej Nadleśnictwo nie prowadzi sprzedaży sadzonek.
 

Stos drewna

Sprzedaż drewna opałowego dla klientów indywidualnych według cennika detalicznego odbywa się w kancelariach poszczególnych leśnictw.

 

Mapa poglądowa nadleśnictwa z oznaczeniem siedzib leśnictw

Leśnictwa Dłusko, Rokitno, Żabin, Białe Łąki, Rojewo oraz Popowo prowadzą sprzedaż w każdy wtorek w godzinach 7:00 do 9:30

Leśnictwa Chycina, Gorzyca, Kursko, Bobowicko Nietoperek oraz Wielowieś w każdy czwartek w godzinach 7:00 do 9:30.

W celu sprawniejszej sprzedaży polecamy wcześniejszy kontakt z leśniczym w celu ustalenia godziny oraz dostępności surowca opałowego.

Numery telefonów dostępne na stronie https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-miedzyrzecz/dane-teleadresowe

W wyjątkowych sytuacjach sprzedaż detaliczna surowca opałowego prowadzona jest przez biuro Nadleśnictwa Międzyrzecz tel. +48 95 741 23 66.

Sprzedaż drewna użytkowego pozostałych sortymentów wymienionych w cenniku (papierówka, kopalniak, żerdzie lub dłużyca) prowadzona jest przez biuro Nadleśnictwa Międzyrzecz. Informujemy, że sprzedaż drewna w biurze Nadleśnictwa Międzyrzecz prowadzona jest od godziny 7.00 do 14.00 . Zachęcamy również do wcześniejszego kontaktu telefonicznego celem uzyskania informacji o dostępności surowca.

Informację na temat pozostałych form sprzedaży drewna znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce Zasady sprzedaży

Aktualny cennik na drewno został zamieszczony w załączniku na stronie https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-miedzyrzecz/wystapienia-komunikaty-i-ogloszenia