Sprzedaż drewna Sprzedaż drewna

Sprzedaż drewna i sprzedaż produktów niedrzewnych,

Sprzedaż drewna

Tutaj dowiesz się jakie są możliwości zakupu drewna w Nadleśnictwie, zdobędziesz niezbędne dane oraz kontakty. W sezonie świątecznym pojawi się również wiadomość o sprzedaży choinek. Z uwagi na brak szkółki leśnej Nadleśnictwo nie prowadzi sprzedaży sadzonek.

Sprzedaż drewna opałowego dla klientów indywidualnych według cennika detalicznego odbywa się w kancelariach poszczególnych leśnictw.

 

 

Leśnictwa Dłusko, Rokitno, Żabin, Białe Łąki, Rojewo oraz Popowo prowadzą sprzedaż w każdy wtorek w godzinach 7:00 do 9:30

Leśnictwa Chycina, Gorzyca, Kursko, Bobowicko Nietoperek oraz Wielowieś w każdy czwartek w godzinach 7:00 do 9:30.

 

W celu sprawniejszej sprzedaży polecamy wcześniejszy kontakt z leśniczym w celu ustalenia godziny oraz dostępności surowca opałowego.

Numery telefonów dostępne na stronie ZOBACZ

 

W wyjątkowych sytuacjach sprzedaż detaliczna surowca opałowego prowadzona jest przez biuro Nadleśnictwa Międzyrzecz tel. 95-741-23-66 lub 95-742-77-14

 

Sprzedaż drewna użytkowego pozostałych sortymentów wymienionych w cenniku (papierówka, kopalniak, żerdzie lub dłużyca) prowadzona jest przez biuro Nadleśnictwa Międzyrzecz. Informujemy, że sprzedaż drewna w biurze Nadleśnictwa Międzyrzecz prowadzona jest od godziny 7.00 do 14.00 .   Zachęcamy również do wcześniejszego kontaktu telefonicznego celem uzyskania informacji o dostępności surowca.

Informację na temat pozostałych form sprzedaży drewna znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce "DREWNO >> ZASADY SPRZEDAŻY"

Cennik na drewno AKTUALNY - <ZOBACZ>